Emma blogt al sinds 2014 en produceerde content voor merken als HobbyCraft, Cricut en Trimcraft. Ze maakt liever haar eigen unieke creaties dan dat ze standaardartikelen in winkels koopt.
Knutselexpert en kunstenaar Emma Jewell vertegenwoordigt alles dat sprankelt, niet alleen in naam maar ook in de natuur. Van haar Instagram-feed, gevuld met alle kleuren van de regenboog en boordevol knutselinspiratie, tot haar maandelijkse Craft and Cocktail Club, Emma heeft een passie voor het maken van dingen – vooral als er glitter aan te pas komt.
"Ik geloof dat iedereen een vaardigheid heeft en dat je gewoon moet uitvinden wat deze is", zegt Emma, die haar eigen ambachtelijke merk Sassy Crafting heeft en vijf jaar geleden freelanceknutselaar is geworden.
Emma, een overtuigd liefhebber van kleur, glitter en "dingen in regenboogvolgorde zetten", ging de uitdaging aan om te laten zien hoeveel plezier je kunt beleven met de Canon SELPHY Photo Layout-app. Met de app kan je niet alleen interessante fotolay-outs maken, je kan 'm ook gebruiken als een creatief kunst- en ontwerpinstrument, met opties om filters, tekst, stempels en afbeeldingen toe te voegen, waardoor hij ideaal is voor scrapbooking en leuke persoonlijke fotoprojecten. En als je helemaal tevreden bent over je creaties, kun je met de draagbare Canon SELPHY CP1300 Wi-Fi-fotoprinter direct je inspirerende montages printen.
Hier laat Emma zien waarom de Canon SELPHY Photo Layout-app, de gratis app voor het maken van collages, en de Canon SELPHY CP1300 mini-fotoprinter de perfecte combinatie zijn voor creatieve projecten.